Ryan white - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Závesné svietidlá Ryan white sú vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe s plastovým satinovaným tienidlom. So závitom G9. Svietidlá sa dodávajú bez žiaroviek. Skvele sa budú vynímať v moderných interiéroch. Sú vhodným prvkom do obývacích izieb, kuchýň i jedální. |
|
| Farba | satén |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | G9 |
| Typ žiarovky | LED |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-15629W-1 detail výrobku
| výkon | 1x4 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 120 mm |
Sklad dodávateľ 31 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
22,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-15629W-3 detail výrobku
| výkon | 3x4 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 240 mm |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
60,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-15629W-4 detail výrobku
| výkon | 4x4 W |
| Dĺžka | 760 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1200 mm |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
80,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-15629W-5 detail výrobku
| výkon | 5x4 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 340 mm |
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
88,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
