Jayden LED 4 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Jayden LED 4 je sada stropných svietidiel vyrobených z kovu, plastu a plastových krištáľov. V interiéri pôsobí elegantným dojmom. Svietidlá sa dodávajú vrátane diaľkového ovládača, ktorým je možné svietidlo pohodlne ovládať. Majú funkciu nastavenia svietenia na 3000-6500K, funkciu pamäte posledného nastavenia, fixáciu farieb, časovač a nočné svetlo. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48042-40A detail výrobku
| Farba | čierna / antracit - tmavo šedá / číra |
| výkon | LED 40 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48042-60A detail výrobku
| Farba | čierna / antracit - tmavo šedá / číra |
| výkon | LED 60 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Svetelný tok | 2100 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 24 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
96,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 120,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 120,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-48042-40W detail výrobku
| Farba | biela / šedá / číra |
| výkon | LED 40 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 41 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-48042-60W detail výrobku
| Farba | biela / šedá / číra |
| výkon | LED 60 W |
| Hĺbka | 60 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Svetelný tok | 2100 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 27 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
96,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 120,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 120,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. GL-48042-40G detail výrobku
| Farba | zlatá / šedá / číra |
| výkon | LED 40 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
70,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 88 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 88 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. GL-48042-60G detail výrobku
| Farba | zlatá / šedá / číra |
| výkon | LED 60 W |
| Hĺbka | 60 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Svetelný tok | 2100 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
101,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
