Run L - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Stolová lampička a stojacia lampa Run L majú základňu vyrobenú z kovu v imitácii dreva a tienidlo je vyrobené z krištáľu v dymovej farbe. Krištáľ K5. Svietidlá sa dodávajú bez žiaroviek. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna / dymová / hnedá |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. GL-50220146 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 400 mm |
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
36,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-40220146 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 350 mm |
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
122,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
