Dakari I LED R - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dakari I LED R sú okrúhle stropné LED svietidlá vyrobené z kovu, hliníka, ABS a plastu. Skvele sa hodí do moderných interiérov. LED zdroj je zabudovaný a nie je možné ho meniť. Svieti teplou bielou farbou. |
|
| Farba | matná čierna / hnedá / biela |
| Materiál | preglejka / kov / plast / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67356D detail výrobku
| výkon | LED 12 W |
| Hĺbka | 51 mm |
| Priemer | 205 mm |
| Svetelný tok | 490 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
30,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-67356D2 detail výrobku
| výkon | LED 30 W |
| Dĺžka | 440 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 1080 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
63,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-67356D1 detail výrobku
| výkon | LED 40 W |
| Dĺžka | 580 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 1370 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 46 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
86,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
