Kirina LED matt chrome - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Stropné svietidlá Kirina LED matt chrome sú vyrobené z plastu v kombinácii farieb matný nikel a matný chróm s plastovým tienidlom v čírej farbe s imitáciou plastových krištáľov. Svieti neutrálnou bielou farbou. Sú vhodné do všetkých moderných interiérov. |
|
| Farba | matny chrom / matný nikel / číra |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67346-6 detail výrobku
| výkon | LED 6 W |
| Dĺžka | 342 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Hĺbka | 56 mm |
| Svetelný tok | 620 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
14,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-67346-12 detail výrobku
| výkon | LED 12 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Hĺbka | 84 mm |
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
21,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-67346-24 detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Svetelný tok | 1840 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
44,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
