GL-15629W-4 - Ryan white
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Závesné svietidlá Ryan white sú vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe s plastovým satinovaným tienidlom. So závitom G9. Svietidlá sa dodávajú bez žiaroviek. Skvele sa budú vynímať v moderných interiéroch. Sú vhodným prvkom do obývacích izieb, kuchýň i jedální. |
|
| Farba | satén |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | G9 |
| Typ žiarovky | LED |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x4 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 760 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
80,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
