Jayden LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné svietidlá vyrobené z plastu vo farbe brúsený antracit, z kovu vo farbe brúsená šedá az akrylu v bielej farbe. Svieti teplou bielou farbou, čo v interiéri pôsobí príjemným dojmom. |
|
| Farba | antracit - tmavo šedá / šedá / biela |
| Materiál | plast / hliník / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48032-24 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, ø:320mm, V:55mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 2100lm, výstup 710lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 320 mm |
| Svetelný tok | 710 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
31,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48032-40 Stropní svítidlo, kov antracit broušený, šedý kov broušený, akryl bílý, ø:480mm, V:52mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3700lm, výstup 1100lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 40 W |
| Hĺbka | 52 mm |
| Priemer | 480 mm |
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-48034-18 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:440x290x55mm, včetně LED 18W 230V, zdroj 1740lm, výstup 1000lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 18 W |
| Dĺžka | 440 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
37,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-48034-40 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:630x350x70mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3800lm, výstup 2000lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 40 W |
| Dĺžka | 630 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
64,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. GL-48034-50 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:730x350x70mm, včetně LED 50W 230V, zdroj 4700lm, výstup 2300lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 730 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 2300 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
83,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
