Jayden LED 3 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné svietidlá Jayden LED sú vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe, z MDF v tmavohnedej brúsenej farbe, z brúseného kovu v champagne farbe az bieleho akrylu. Svieti teplou bielou farbou, čo navodzuje v interiéri príjemnú atmosféru. Skvele sa hodí do obývacích izieb, ale aj chodieb, predsiení a spální. |
|
| Farba | hnedá / šampaň / biela |
| Materiál | kov / plast / MDF |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48034A-18 detail výrobku
| výkon | LED 18 W |
| Dĺžka | 440 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 44 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
41,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48034A-40 detail výrobku
| výkon | LED 40 W |
| Dĺžka | 630 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 3800 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
60,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-48034A-50 detail výrobku
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 730 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 4700 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 24 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
78,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
