Jayden SQ LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné svietidlá vyrobené z plastu v imitácii dreva, z kovu vo farbe matná čierna az akrylu v bielej farbe. Svieti teplou bielou farbou, čo v interiéri pôsobí príjemným dojmom. |
|
| Farba | hnedá / matná čierna / biela |
| Materiál | plast / kov / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48033-24 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:320x320x55mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 2200lm, výstup 680lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 320 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
31,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48033-40 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:480x480x52mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3700lm, výstup 840lm, 3000K. detail výrobku
| výkon | LED 40 W |
| Dĺžka | 480 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 3700 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
