Naxis - Krištáľové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné krištáľové svietidlá vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe a zo sklenených krištáľkov v dymovej farbe. Výborne sa hodí do obývacích izieb, kuchýň, jedální, ale aj do spální či predsiení. |
|
| Farba | matná čierna / dymová |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. GL-15695D Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, ø:400mm, V:330mm, bez žárovek 3xE27,max. 40W 230V detail výrobku
| Výška | 330 mm |
| Priemer | 400 mm |
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
104,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-15695H Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, ø:400mm, V:1200mm, bez žárovek 3xE27,max. 40W 230V detail výrobku
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 400 mm |
Sklad dodávateľ 38 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
113,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 142,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 142,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
