Kirina black - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Závesné svietidlo Kirina black je vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe, čierneho plastu a plastového tienidla v bielej farbe. Svieti teplou bielou farbou. Sú vhodné do všetkých moderných interiérov, skvele sa budú vynímať v obývacích izbách, ale aj kuchyniach a jedálňach. |
|
| Farba | matná čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. GL-67342-24H detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 1100 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
57,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
