Swirl B+N - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Swirl LED sú elegantné a moderné svietidlá vyrobené kovu a hliníka. Tienidlo svietidla je vyrobené z akrylu v imitácii krištáľu. V interiéri pôsobí luxusným dojmom. Svieti neutrálnou bielou farbou. |
|
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / hliník / plast / akryl |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 36 W |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67341SN detail výrobku
| Farba | matný nikel / biela |
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 1325 mm |
| Svetelný tok | 2260 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-67341SS detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 1325 mm |
| Svetelný tok | 1810 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
146,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 182,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 182,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
