Jayden LED 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné svietidlá Jayden LED sú vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe, z MDF v tmavohnedej brúsenej farbe, z brúseného kovu v champagne farbe az opálového akrylového skla. Svieti teplou bielou farbou, čo navodzuje v interiéri príjemnú atmosféru. Skvelo sa hodí do obývacích izieb, ale aj chodieb, predsiení a spální. |
|
| Farba | hnedá / šampaň / opál |
| Materiál | kov / plast / MDF |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48032A-24 detail výrobku
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 320 mm |
| Svetelný tok | 710 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 43 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
35,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48033A-24 detail výrobku
| Dĺžka | 320 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Svetelný tok | 680 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
35,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
