Run 2 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Stropné svietidlá Run 2 majú základňu vyrobenú z kovu v imitácii dreva a tienidlo je vyrobené z krištáľu v dymovej farbe. Krištáľ K5. Svietidlá sa dodávajú bez žiaroviek. |
|
| Farba | čierna / dymová / hnedá |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. GL-80040146 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
21,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-80040246 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 330 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
42,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-60220346 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 250 mm |
| Priemer | 350 mm |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
109,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 136,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 136,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-80040446 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 640 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
81,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
