Brighton LED 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderná kancelárska lampa na praktické svietenie pri práci pri počítači. Je vyrobená z plastu v čiernej farbe s bielym plastovým tienidlom a z koženky. Má dotykový spínač a stmievač. Plynulá regulácia svietenia, možnosť nastavenia teploty farby svietenia na 2700K/6500K/4000K. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700/6500/4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 280 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 500 mm |
| Svetelný tok | 143 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. GL-58439SA detail výrobku
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
23,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
