Jayden LED 5 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Jayden LED 5 je sada stropních svítidel vyrobených z kovu, plastu a plastových křišťálů. V interiéru působí elegantním dojmem.
Jayden LED 5 je sada stropných svietidiel vyrobených z kovu, plastu a plastových krištáľov. V interiéri pôsobí elegantným dojmom. Svietidlá je možné stmievať pomocou nástenného vypínača. Majú funkciu nastavenia svietenia na 3000/4000/6500K, funkciu pamäte posledného nastavenia a fixáciu farieb.
|
|
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000/4000/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48042-12A detail výrobku
| Farba | čierna / antracit - tmavo šedá / číra |
| výkon | LED 12 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
22,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48042-24A detail výrobku
| Farba | čierna / antracit - tmavo šedá / číra |
| výkon | LED 24 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Svetelný tok | 920 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
38,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-48042-12W detail výrobku
| Farba | biela / šedá / číra |
| výkon | LED 12 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
22,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-48042-24W detail výrobku
| Farba | biela / šedá / číra |
| výkon | LED 24 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Svetelný tok | 920 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
38,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. GL-48042-12G detail výrobku
| Farba | zlatá / čierna / číra |
| výkon | LED 12 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. GL-48042-24G detail výrobku
| Farba | zlatá / čierna / číra |
| výkon | LED 24 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Svetelný tok | 920 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
44,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
