Katrina LED G - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné krištáľové svietidlá vyrobené z kovu v zlatej farbe a čírych krištáľov K9. Kombinácia krištáľu, zlatej farby a teplej bielej farby, ktoré svetlo vyžaruje, navodzuje v interiéri veľmi príjemnú atmosféru. |
|
| Farba | zlatá / číra |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Vrátane zdroja | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-64135D detail výrobku
| výkon | LED 4x3,5 W |
| Výška | 250 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 4x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-64135D1 detail výrobku
| výkon | LED 6x3,5 W |
| Výška | 325 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 6x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
137,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-64135H1 detail výrobku
| výkon | LED 8x3,5 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 8x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
121,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-64135H2 detail výrobku
| výkon | LED 9x3,5 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 9x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 33 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
244,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 305,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 305,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. GL-64135H4 detail výrobku
| výkon | LED 12x3,5 W |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Svetelný tok | 12x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
232,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 290,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 290,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. GL-64135W detail výrobku
| výkon | LED 6x3,5 W |
| Hĺbka | 225 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 6x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 32 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
