Jayden R LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné svietidlá vyrobené z plastu v imitácii dreva, z kovu vo farbe matná čierna az akrylu v bielej farbe. Svieti teplou bielou farbou, čo v interiéri pôsobí príjemným dojmom. |
|
| Farba | hnedá / matná čierna / biela |
| Materiál | plast / kov / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48038-18 Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, Dx?xV:440x290x52mm, včetně LED 18W 230V, zdroj 1740lm, výstup 1000lm, 3000K detail výrobku
| výkon | LED 18 W |
| Dĺžka | 440 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 1740 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
42,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-48038-40 Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, Dx?xV:630x350x70mm, 2 stínítka: Ø:35cm a 29cm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3800lm, výstup 2000lm, 3000K detail výrobku
| výkon | LED 40 W |
| Dĺžka | 630 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 3800 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
71,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-48038-50 Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, Dx?xV:730x350x70mm, 3 stínítka: ø:1x35cm, 2x24cm, včetně LED 50W 230V, zdroj 4700lm, výstup 2300lm, 3000K detail výrobku
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 730 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 4700 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 37 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
83,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
