Mil-405694 - Slim Magnetic Track Cornerboard Black Bottom L
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,07 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| ŠÍŘKA (mm) | 26 mm |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 70 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
4,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
