Slim Magnetic Track Black 23cm 10W LED Tuya CCT - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405640 detail výrobku
| Černé lineární svítidlo o délce 23 cm je kompaktní součástí systému Slim Magnetic Track určeného pro moderní osvětlení. 10W LED zdroj se světelným tokem 1 000 lm zaručuje jasné a rovnoměrné osvětlení a zároveň je energeticky úsporný. Díky technologii Tuya CCT může uživatel plně nastavit teplotu barev v rozmezí 3000-6000 K - od teplé, vhodné pro relaxaci, až po studenou, vhodnou pro práci nebo zobrazování. Díky širokému úhlu osvětlení 150° svítidlo dokonale rozvádí světlo po celé místnosti, zatímco magnetická montáž umožňuje volný pohyb a změnu konfigurace v rámci lišty. Jedná se o řešení pro ty, kteří hledají funkční a estetický světelný zdroj v moderním designu. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,16 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1000lm |
| POWER | 10W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| ŠÍŘKA (mm) | 230 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| HMOTNOST BALENÍ | 6 kg |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BLACK |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
13,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
