Magnetická kolejnice Slim White Rail Connector + - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405721 detail výrobku
| Bílý kolejnicový konektor ve tvaru "+" nabízí možnost vedení instalace ve čtyřech směrech současně, což otevírá nové možnosti designu. Je vhodný pro rozsáhlé osvětlovací systémy, kde je požadováno optimální osvětlení více oblastí současně. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,6 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| Hloubka (mm) | 46 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 46 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
7,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
