Slim Magnetic Track White Straight Rail Connector - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405703 detail výrobku
| Bílý přímý konektor Slim Magnetic Track má stejnou funkci jako jeho černá verze - umožňuje prodloužit kolejnice a vytvořit větší světelné systémy. Vyznačuje se estetikou, která dokonale ladí se světlými interiéry. Precizní zpracování zajišťuje stabilitu a spolehlivý provoz systému. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,63 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 46 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
5,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
