Slim Magnetic Track Black Dvojitý spínač s krátkým kabelem - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405724 detail výrobku
| Černá dvojitá spojka s krátkým drátem je praktickou součástí systému Slim Magnetic Track, která usnadňuje flexibilní spojování kolejových úseků v náročných plánech. Díky vodiči je zachována plná kontinuita napájení a instalace získává větší flexibilitu při montáži. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 150 |
| ŠÍŘKA (mm) | 200 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 23 mm |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
6,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
