Napájecí zdroj pro MAGNETIC TRACK 150W 48V SLIM - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389233 detail výrobku
| Napájecí zdroj pro MAGNETIC TRACK 150W 48V SLIM určený pro kolejnicový systém MAGNETIC TRACK. Napájecí zdroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vytvářejí stabilní a spolehlivý produkt. Můžete si být jisti, že vám dlouho vydrží, a jste chráněni naší zárukou. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,29 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,31 kg |
| POWER | 150W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2.7 |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 22 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 234 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 26.8 |
| VÝŠKA (mm) | 44 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
46,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
