Slim Magnetic Track Černý dvojitý konektor s dlouhým kabelem - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405730 detail výrobku
| Černý dvojitý spínač s dlouhým kabelem je určen pro náročnější osvětlení. Umožňuje propojení lišt, které musí být od sebe vzdáleny na větší vzdálenost, např. kvůli stavebním prvkům v místnosti. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 150 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 23 mm |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,6 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 76 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
6,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
