Úložný prostor Slim Magnetic Track Black Wire - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405748 detail výrobku
| Černá přihrádka na kabely je příslušenství pro estetické ukrytí a uspořádání kabeláže v systému Slim Magnetic Track. Zajišťuje bezpečnost instalace a podtrhuje moderní a minimalistický charakter celého systému osvětlení. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,08 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 100 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 29 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,5 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 70 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
4,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
