Slim Magnetic Track Rohová jednotka Bílé dno L - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405697 detail výrobku
| Bílý L-úhelník pro systém Slim Magnetic Track umožňuje měnit směr kolejnic v pravém úhlu při zachování jejich elektrické návaznosti. Toto praktické řešení umožňuje vytvářet moderní uspořádání osvětlení přizpůsobené individuálnímu uspořádání místnosti. Díky minimalistickému designu a neutrálnímu barevnému provedení roh splývá se stropem a zůstává nenápadnou součástí instalace. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,07 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| ŠÍŘKA (mm) | 26 mm |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
4,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
