Slim Magnetic Track Black 91cm 30W LED Tuya CCT - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405652 detail výrobku
| Největší lineární svítidlo Slim Magnetic Track s délkou 91 cm a výkonem 30 W LED v elegantní černé barvě je vhodnou volbou pro velké otevřené prostory. Vyzařuje působivý světelný tok 3220 lm, takže je ideální jako hlavní zdroj světla. Funkce Tuya CCT umožňuje flexibilně přizpůsobit barvu světla (3000-6000K) charakteru místnosti a denní době. Díky magnetické montáži se svítidlo snadno instaluje a jeho design podtrhuje moderní styl interiéru. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,43 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| HMOTNOST BALENÍ | 21,5 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| Hloubka balení (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| POWER | 30W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3220lm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA (mm) | 915 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 93 |
| barva | BÍLÁ |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | SILIKON + PC |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Sklad dodávateľ 45 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
34,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
