Slim Magnetic Track Cornerboard Black Bottom L - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-405694 detail výrobku
| Černý roh ve tvaru písmene L je součástí, která umožňuje estetické a funkční vedení magnetické dráhy Slim do rohů místností. Díky preciznímu provedení a kompatibilitě s celou řadou zachovává kontinuitu napájení a stabilitu instalace. Toto řešení je ideální pro výstavní prostory, kanceláře nebo showroomy, kde je vyžadováno flexibilní přizpůsobení osvětlení architektonickému uspořádání. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,07 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| ŠÍŘKA (mm) | 26 mm |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 70 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
4,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
