Mil-405688 - Magnetická kolejnice Slim Surface Rail Black 200 cm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,6 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| ŠÍŘKA (mm) | 2000 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodávateľ 43 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
21,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
