Mil-405646 - Slim Magnetic Track Black 61cm 20W LED Tuya CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| CRI [RA] | ≥90 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,38 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,3 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| HMOTNOST BALENÍ | 15 kg |
| POWER | 20W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2100lm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| Hloubka balení (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA (mm) | 615 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 63 |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BÍLÁ |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
24,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
