Mil-389194 - Napájecí zdroj pro MAGNETIC TRACK 200W 48V SLIM
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,34 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,37 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 0 |
| POWER | 200W |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 22 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 304 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 34.9 |
| VÝŠKA (mm) | 44 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodávateľ 68 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
49,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
