Pau-79784 - LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 6x6W černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 300 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Pane |
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
345,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 454,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 454,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
