LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 2700K / 11 / 1x7W černá/šedá stmívatelné - PAULMANN - Kuchynské svietidlá
Pau-79779 detail výrobku
| Farba | čierna / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 11 W |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 1199 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 300 |
| Max. příkon světelného zdroje | 11W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
287,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 377,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 377,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
