LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 6W černá - PAULMANN - Kuchynské svietidlá
Pau-79785 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 6 W |
| Šírka | 86 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 173 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 930 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
174,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 229 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 229 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
