LED stolní lampa Smart Home Zigbee Puric Pane 2700K 4,5W černá - PAULMANN - Kancelárske svietidlá
Pau-79782 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 4,5 W |
| Výška | 400 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 48° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
216,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
