LED stropní svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K / 2.230V 23W stmívatelné černá/šedá - PAULMANN - Stropné a nástenné
Pau-79518 detail výrobku
| Farba | čierna / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 23 W |
| Výška | 73 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 23W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
224,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 295,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 295,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
