LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 9,5W černá - PAULMANN - Kuchynské svietidlá
Pau-79772 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 9,5 W |
| Šírka | 86 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 173 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 930 |
| Max. příkon světelného zdroje | 9,5W |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
132,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 174,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 174,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
