LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K 1./ 1.22W černá/šedá stmívatelné - PAULMANN - Kuchynské svietidlá
Pau-79517 detail výrobku
| Farba | čierna / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 22 W |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 300 |
| Max. příkon světelného zdroje | 22W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
255,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 335,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 335,80 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
