LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane Effect 6x6 / 1x3W černá - PAULMANN - Moderné svietidlá
Pau-79783 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 36 W |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1526 mm |
| Hĺbka | 232 mm |
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 900 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | designová |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
447,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 589,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 589,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
