LED stolní lampa 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K 3W černá - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79776 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 3 W |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 48° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
82,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
