Pau-79780 - LED stojací svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 2700K 2x3W černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 48° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
| Priemer | 180 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
223,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 294,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 294,30 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
