Pau-79774 - LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane Effect 6x6,5 / 1x4,5W černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 2700 K |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 900 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Styl svítidla | designová |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
407 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 535,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 535,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
