Pau-79518 - LED stropní svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K / 2.230V 23W stmívatelné černá/šedá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 23W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
224,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 295,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 295,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
