STR-04495 DORIAN LED 12W BLACK NW - DORIAN LED 12W BLACK NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 108 mm |
| Svetelný tok | 1410 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 995 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
