DORIAN LED 15W BLACK NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04496 DORIAN LED 15W BLACK NW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 108 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 86 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1145 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
