OMEGA LED V 10W BLACK/GOLD NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04190 OMEGA LED V 10W BLACK/GOLD NW detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 525 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 580 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 698 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
21,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
