EMMA LED D 12W WHITE NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03784 EMMA LED D 12W WHITE NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 920 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 367 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
