CYBER LED 14W BLACK NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Veľmi dobre svieti. |
STR-03969 CYBER LED 14W BLACK NW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 14 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 860 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 988 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
