BRENA LED 4W MAT CHROME NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03068 BRENA LED 4W MAT CHROME NW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | matny chrom |
| Materiál | nerez |
| Farba svetla | 3900 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 405 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 460 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 112 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 314 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
12,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
